4. Základní škola v Kolíně s klasickými třídami
a třídami s rozšířenou výukou hudební, výtvarné a tělesné výchovy

Akce školy

Školní rok:

Právě probíhající akce

Datum akceNázev akceAutor
Fotogalerie
Gramotnost
17.05.2022Testování čši - matematika IX.BMgr. Martina Arltová
FIN, MAT

Připravované akce

Datum akceNázev akceAutor
Fotogalerie
Gramotnost
18.05.20229.A Testování ČŠI z matematikyMgr. Lucie Makydová
FIN
18.05.2022Středočeský taneční pohár - krajské fináleMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
19.05.2022
-
20.05.2022
9. B - školní výlet ZbraslaviceMgr. Iva Kronusová
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
19.05.20229.A Testování ČŠI z českého jazykaMgr. Dana Kašparová
ČTEN+MED+JAZ
27.05.2022Celostátní kolo astronomické olympiádyMgr. Lucie Makydová
30.05.2022Výtvarná soutěž - Návrh knižního přebalu - vyhlášení výsledkůMgr. Petra Štěpánová
02.06.2022"Matýsek dětem" - program ke Dni dětíHana Šárovcová
ČTEN+MED+JAZ
13.06.2022
-
14.06.2022
Výlet 9.AMgr. Lucie Makydová
SOC
15.06.2022Školní výlet 6.CIng. Barbora Tafelová
DOP, BEZP, SOC

Uskutečněné akce

Datum akceNázev akceAutor
Fotogalerie
Gramotnost
14.05.2022Ledečský taneční pohár a vystoupení KolínMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
13.05.2022Testování ČŠI - český jazykMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
09.05.20229.C, ČŠI testování MatematikaIng. Barbora Tafelová
ICT, FIN, MAT
07.05.2022Čelákovická duběnkaMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
03.05.2022Finanční gramotnost - "Osobnost a dluhy" 9.A - 2 blokIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
02.05.2022Finanční gramotnost - "Osobnost a dluhy" 9.C - 2 blokIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
28.04.2022Česko se hýbeMgr. Martina Arltová
27.04.2022Dětská scéna - krajské koloMgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
26.04.2022Dětská scéna - krajské koloMgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
26.04.2022Finanční gramotnost - "Osobnost a dluhy" 9.B - 2 blokIng. Barbora Tafelová
ICT, MAT
25.04.2022Seiferos- DravciMgr. Zdenka Vančurová
25.04.2022Den ZeměMgr. Zdenka Vančurová
ICT, PŘ
25.04.2022
-
29.04.2022
Škola v příroděMgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
23.04.2022Čáslavský čtyřlístekMgr. Martina Arltová
FIN, DOP, BEZP, SOC
22.04.2022IX.A - To je zákon, kámo! Mgr. Zuzana Mejdrová
SOC
21.04.2022To je zákon, kámo! - pro IX.C a IX.B Mgr. Zuzana Mejdrová
SOC
20.04.2022Beseda s městskou policiíMgr. Iva Kronusová
DOP, BEZP, SOC
20.04.2022Výstava o životním prostředí KolínaMgr. Zdenka Vančurová
PŘ, SOC
19.04.2022Beseda s městskou policiíMgr. Iva Kronusová
DOP, BEZP, SOC
12.04.2022MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA 6. - 8. rMgr. Martina Arltová
FIN, MAT, BEZP, SOC
12.04.2022McDonald's Cup 6., 7. ročníkůMgr. Petra Sikáčková
11.04.2022Okresní kolo Biologické olympiádyMgr. Petra Sikáčková
08.04.2022Středočeský taneční pohárMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
07.04.2022Florbal 4.,5. ročníků, okresní koloMgr. Petra Sikáčková
SOC
05.04.2022Atletický čtyřbojMgr. Petra Sikáčková
BEZP, SOC
05.04.2022Sportovní den mládeže s TAJV v Kolíněvedení školy
05.04.2022Dětská scénaMgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
01.04.2022
-
01.04.2022
Koncert žáků RVHV 5.AMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
25.03.2022Jarní street DUAMgr. Martina Arltová
BEZP
24.03.2022Jarní street DUAMgr. Martina Arltová
BEZP
21.03.2022
-
21.03.2022
Koncert žáků RVHV 3.CMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
18.03.2022Matematický klokanIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
16.03.2022Přijímací zkoušky nanečisto - miniprojektMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ, MAT
15.03.2022Olympiáda AJ - okresní koloBc. Andrea Pražáková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
15.03.2022Finanční gramotnost - "Osobnost a dluhy" 9.BIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT, SOC
08.03.2022Recitační soutěžMgr. Gabriela Karpíšková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
23.02.2022Konverzační soutěž - anglický jazykBc. Andrea Pražáková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
31.01.2022Finanční gramotnost - "Osobnost a dluhy" 9.CIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT, SOC
17.12.2021Street master classMgr. Martina Arltová
BEZP, SOC
16.12.2021Street master classMgr. Martina Arltová
10.12.2021
-
10.12.2021
Koncert Pohádkové VánoceMgr. Alena Kratochvílová
ČTEN+MED+JAZ
09.12.2021
-
09.12.2021
Zkouška hudebníků ze 3.,4.,5., třídy na koncert Pohádkové Vánoce s MhFKMgr. Alena Kratochvílová
08.12.2021Okresní kolo Pythagoriády 2021 pro 8. a 9.ročník.Ing. Barbora Tafelová
ICT, FIN, MAT
07.12.2021Okresní kolo Pythagoriády 2021 pro 6. a 7.ročník.Ing. Barbora Tafelová
ICT, FIN, MAT
02.12.2021
-
02.12.2021
Zkouška hudebníků ze 3.,4.,5., třídy na koncert Pohádkové Vánoce s MhFKMgr. Alena Kratochvílová
01.12.2021Macharovo pero 2021 - vyhlášení výsledkůMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ
27.11.2021Výtvarná soutěž - Sportování v Kolíně, vyhlášení výsledkůMgr. Petra Štěpánová
17.11.2021Halloween cup v LetovicíchMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP
08.11.2021Finanční gramotnost - "Osobnost a dluhy" 9.AIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT, SOC
05.11.2021Dětský čin roku - ukončení hlasování v celorepublikovém koleMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ
02.11.2021PythagoriadaMgr. Martina Arltová
MAT
02.11.2021PythagoriadaMgr. Martina Arltová
FIN, MAT
02.11.2021Pythagoriáda 6.-9.rIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
28.10.2021Macharovo pero - uzávěrka školního kola literární soutěžeMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ
21.10.2021Exkurze: Škola na farměMgr. Zdenka Vančurová
PŘ, SOC
20.10.2021Mezinárodní den stromůMgr. Zdenka Vančurová
20.10.2021Cvičení v přírodě 2. CMgr. Ivana Novotná
PŘ, DOP, BEZP, SOC
14.10.2021Mezinárodní den elektroodpaduMgr. Zdenka Vančurová
13.10.2021Přírodovědný Klokan 8.-9.rIng. Barbora Tafelová
MAT, PŘ
11.10.2021
-
12.10.2021
Přehlídka školMgr. Martina Arltová
07.10.2021Po stopách KeltůMgr. Erika Kedrštová
PŘ, BEZP, SOC
07.10.2021
-
07.10.2021
Spaní ve škole 7.BBc. Andrea Pražáková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
06.10.2021OdpadiádaMgr. Zdenka Vančurová
30.09.2021Veletrh řemeselMgr. Martina Arltová
30.09.2021Dětský čin roku - uzávěrka školního kolaMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ
27.09.2021Exkurze - Národní zemědělské muzeumMgr. Zdenka Vančurová
MAT, PŘ, SOC
24.09.2021Evropský den jazykůBc. Andrea Pražáková
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
21.09.2021Ukliďme ČeskoMgr. Zdenka Vančurová
MAT, PŘ, SOC
15.09.2021Sportovní denMgr. Petra Sikáčková
DOP, BEZP, SOC
14.09.2021REVOLUTION TRAIN - IX.A, IX.B, IX.CMgr. Zuzana Mejdrová
SOC
04.09.2021O pohár starost\yMgr. Martina Arltová
03.09.2021GasparádaMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, BEZP