Datum akce | Název akce | Autor Fotogalerie Gramotnost |
21.07.2024 - 26.07.2024 | Letní taneční soustředění | Mgr. Martina Arltová DOP, BEZP, SOC |
24.06.2024 - 25.04.2024 | Soutěž o ochraně přírody | Mgr. Zdenka Vančurová PŘ |
20.06.2024 | Dnes vaří 9.B | Bc. Andrea Pražáková FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
18.06.2024 - 18.06.2024 | Koncert hudebníků ze 2. C a 4. C | Mgr. Alena Kratochvílová ČTEN+MED+JAZ, SOC |
18.06.2024 | 7.B Finanční gramotnost - osobní finance. Jak zacházet s penězi. | Ing. Barbora Tafelová FIN |
17.06.2024 | Třídní výlet 9.B | Bc. Andrea Pražáková FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
15.06.2024 | Výlet ŠD - Muzeum alchymie a perníku Košátky | Hana Šárovcová PŘ, SOC |
14.06.2024 - 14.06.2024 | Koncert hudebníků 2. stupně | Mgr. Lenka Dvorníková ČTEN+MED+JAZ, SOC |
13.06.2024 - 13.06.2024 | Koncert hudebníků 1., 3. a 5. třídy | Mgr. Lenka Dvorníková ČTEN+MED+JAZ, SOC |
08.06.2024 | Havlíčkův Brod s Endorlinem | Mgr. Martina Arltová DOP, BEZP, SOC |
07.06.2024 | Školní výlet 8.C | Ing. Barbora Tafelová DOP, SOC |
05.06.2024 - 05.06.2024 | Zpěv hudebníků ze 4. C na radnici | Mgr. Alena Kratochvílová ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
04.06.2024 | Exkurze VV a D - Kuks, perla českého baroka | Mgr. Erika Kedrštová |
04.06.2024 | Cesta stříbra - 3.C | Mgr. Hana Schifflerová ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC |
03.06.2024 - 03.06.2024 | Den dětí 2. stupeň | Bc. Andrea Pražáková ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
31.05.2024 - 31.05.2024 | Výlet 9. C do Prahy | Mgr. Alena Kratochvílová FIN, DOP, BEZP, SOC |
30.05.2024 - 30.05.2024 | Výlet 9.B do Prahy | Bc. Andrea Pražáková ICT, FIN, DOP, BEZP, SOC |
30.05.2024 | Preventivní program - 6.ročník | Mgr. Zuzana Mejdrová FIN, SOC |
30.05.2024 | Taneční večer | Mgr. Martina Arltová DOP, BEZP, SOC |
29.05.2024 | VIII. B školní výlet - QUESTERLAND PRAHA | Mgr. Erika Kedrštová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
29.05.2024 | Den dětí 1. stupeň | Mgr. Hana Schifflerová ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
29.05.2024 | Svět hmyzu | Mgr. Zdenka Vančurová ČTEN+MED+JAZ, PŘ |
27.05.2024 | Slavnostní závěrečná prezentace - Post Bellum | Mgr. Erika Kedrštová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
24.05.2024 | 6.A, B ve světě hmyzu | Mgr. Zdenka Vančurová PŘ |
23.05.2024 | Slavnostní rozloučení se školou | Bc. Andrea Pražáková ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
22.05.2024 | Krajské finále Středočeský taneční pohár | Mgr. Martina Arltová DOP, BEZP, SOC |
22.05.2024 - 22.05.2024 | 6.A, 6.B Výlet do JumpAreny Zličín | Mgr. Lucie Makydová FIN, MAT, DOP, BEZP, SOC |
21.05.2024 | Výlet 7.A + 7.B - iQlandia Liberec | Mgr. Iva Kronusová ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
20.05.2024 - 24.05.2024 | Škola v přírodě 3.A a 3.C | Mgr. Hana Schifflerová ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
17.05.2024 | Prevence AIDS - 9. ročníky | Mgr. Zuzana Mejdrová SOC |
17.05.2024 | Česko se hýbe | Mgr. Martina Arltová DOP, BEZP, SOC |
16.05.2024 - 16.05.2024 | 5.C zpívá v knihovně - Den matek | Mgr. Lenka Dvorníková ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
16.05.2024 | Školní výlet 1.B a 3.C | Mgr. Hana Schifflerová ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC |
14.05.2024 - 14.05.2024 | Exkurze 2. A, 2. B, 2. C, 3. A: Tradiční loutkové divadlo Zvoneček Praha | Mgr. Barbora Poláková ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC |
14.05.2024 | KMD - Antigona (antika pro teenegery) | Mgr. Iva Kronusová ČTEN+MED+JAZ, SOC |
13.05.2024 | POST BELLUM - workshop - Příprava na závěrečnou prezentaci | Mgr. Erika Kedrštová |
11.05.2024 | Čelákovice - soutěž | Mgr. Martina Arltová DOP, BEZP, SOC |
10.05.2024 - 10.05.2024 | 4.C na dopravním hřišti | Mgr. Lenka Dvorníková ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC |
09.05.2024 - 09.05.2024 | Výlet 4.C do Poděbrad | Mgr. Lenka Dvorníková FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
07.05.2024 | 15. ŠKOLNÍ AKADEMIE | Hana Šárovcová |
02.05.2024 - 03.05.2024 | Školní výlet 2. A a 2. B - "Resort Březová" | Mgr. Barbora Poláková PŘ, BEZP, SOC |
27.04.2024 | Ledečský taneční pohár | Mgr. Martina Arltová ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC |
25.04.2024 | Projektový den Země | Mgr. Zdenka Vančurová ICT, PŘ, BEZP, SOC |
24.04.2024 | Soutěž hlídek mladých zdravotníků | Mgr. Zdenka Vančurová PŘ, BEZP, SOC |
24.04.2024 - 25.04.2024 | Den Země | Mgr. Zdenka Vančurová ICT, PŘ, SOC |
23.04.2024 | Finanční gramotnost: Spotřeba a rozpočet 4.A | Ing. Barbora Tafelová FIN |
23.04.2024 | Finanční gramotnost: Spotřeba a rozpočet 5.B | Ing. Barbora Tafelová FIN |
23.04.2024 | Finanční gramotnost: Spotřeba a rozpočet 6.B | Ing. Barbora Tafelová FIN |
19.04.2024 | PAMÁTNÍK HEYDRICHIÁDY | Mgr. Erika Kedrštová |
18.04.2024 | Beseda od EFPY - Finanční gramotnost pro žáky 8.ročníků | Ing. Barbora Tafelová FIN, MAT |
18.04.2024 | Beseda od EFPY - Finanční gramotnost pro žáky 9.ročníků | Ing. Barbora Tafelová FIN, MAT |
15.04.2024 | Státní přijímací zkouška pro žáky 9. ročníků - 2. řádný termín | Mgr. Iva Kronusová ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC |
12.04.2024 | Státní přijímací zkouška pro žáky 9. ročníků - 1. řádný termín | Mgr. Iva Kronusová ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC |
11.04.2024 | Dětská scéna - okresní kolo recitační soutěže (2. - 5. ročníky) | Mgr. Gabriela Karpíšková ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP |
10.04.2024 | Dětská scéna - okresní kolo recitační soutěže (6. - 9. ročníky) | Mgr. Gabriela Karpíšková ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
09.04.2024 | Krajské kolo dějepisné olympiády | Mgr. Erika Kedrštová ČTEN+MED+JAZ, SOC |
09.04.2024 | Ukliďme Česko | Mgr. Barbora Poláková PŘ, BEZP, SOC |
08.04.2024 | Knihovna Kolín - 2. C | Mgr. Gabriela Karpíšková ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
08.04.2024 - 12.04.2024 | Poznáváme ekosystémy ve Vlašimi | Mgr. Zdenka Vančurová ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, BEZP, SOC |
05.04.2024 | Středočeský taneční pohár | Mgr. Martina Arltová DOP, BEZP, SOC |
04.04.2024 | Ukliďme Česko | Mgr. Zdenka Vančurová PŘ, SOC |
03.04.2024 | Matematická olympiáda 6-8.ročník - okresní kolo | Ing. Barbora Tafelová FIN, MAT |
28.03.2024 | Výlet dětí ŠD do Robinson parku v Jihlavě | Hana Šárovcová |
27.03.2024 - 27.03.2024 | 6.A, 6.B Exkurze na vodní elektrárnu v Hradci Králové. | Mgr. Lucie Makydová FIN, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
27.03.2024 | VIDEO WORKSHOP PRAHA - POST BELLUM | Mgr. Erika Kedrštová |
22.03.2024 | Matematický klokan 2.-9.ročník | Ing. Barbora Tafelová FIN, MAT |
22.03.2024 | JEDEN SVĚT NA ŠKOLÁCH ( Příběhy bezpráví) - Život v socialistickém ČSR | Mgr. Erika Kedrštová ČTEN+MED+JAZ, SOC |
20.03.2024 | Přijímačky nanečisto - miniprojekt | Mgr. Iva Kronusová ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC |
19.03.2024 | Exkurze Kouřim - 2. C | Mgr. Gabriela Karpíšková ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
19.03.2024 | Biologická olymiáda | Mgr. Petra Sikáčková ČTEN+MED+JAZ, PŘ, SOC |
19.03.2024 | Osecká laťka | Mgr. Petra Sikáčková DOP, BEZP, SOC |
14.03.2024 | Jak vyprávět příběh - workshop (POST BELLUM) | Mgr. Erika Kedrštová |
13.03.2024 | Recitační soutěž | Mgr. Gabriela Karpíšková ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
13.03.2024 | Přírodovědná školička nanečisto | Mgr. Zdenka Vančurová PŘ, SOC |
12.03.2024 | POKOS + Branný kurz 2. stupně | Mgr. Martina Svobodová ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC |
12.03.2024 | Branný kurz 1. stupeň | Mgr. Hana Schifflerová ICT, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
09.03.2024 | Taneční soutěž Světlá nad Sázavou | Mgr. Martina Arltová DOP, BEZP, SOC |
09.03.2024 | KMD - Amberville - Plyšoví gangsteři | Mgr. Iva Kronusová ČTEN+MED+JAZ, SOC |
08.03.2024 | Vystoupení mažoretek | Simona Kopecká |
07.03.2024 | přednáška pro 9.ročníky: Tak to nechceš | Ing. Barbora Tafelová PŘ, BEZP, SOC |
07.03.2024 | přednáška pro 8.ročníky: Holky z Venuše, kluci z Marsu | Ing. Barbora Tafelová PŘ, BEZP, SOC |
07.03.2024 | přednáška pro 7.ročníky: Já a moje Já | Ing. Barbora Tafelová PŘ, BEZP, SOC |
07.03.2024 | přednáška pro DÍVKY 6.ročníků: "Mezi námi děvčaty" Čas proměn | Ing. Barbora Tafelová PŘ, BEZP, SOC |
06.03.2024 | Post Bellum - rozhovor s pamětníkem | Mgr. Erika Kedrštová |
05.03.2024 | Abeceda peněz - 2. C | Mgr. Gabriela Karpíšková ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
05.03.2024 | Anglické divadlo | Bc. Andrea Pražáková ČTEN+MED+JAZ, SOC |
04.03.2024 - 04.03.2024 | Okresní kolo olympiády v německém jazyce | Bc. Lenka Bínová ČTEN+MED+JAZ, SOC |
24.02.2024 | Vystoupení mažoretek | Simona Kopecká |
22.02.2024 - 23.02.2024 | Tonda Obal na cestách | Mgr. Zdenka Vančurová PŘ, SOC |
22.02.2024 | Post Bellum - natáčení pamětníka | Mgr. Erika Kedrštová |
22.02.2024 - 22.02.2024 | IV.C - ekologický vzdělávací pořad Tonda Obal | Mgr. Lenka Dvorníková FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP |
22.02.2024 - 22.02.2024 | Koncert hudebníků 2. stupně | Mgr. Lenka Dvorníková ČTEN+MED+JAZ, SOC |
21.02.2024 | Institut Paměti národa Pardubice - Tichá svědectví | Mgr. Erika Kedrštová ICT, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
21.02.2024 | Jak správně naložit s penězi - 5.C | Mgr. Hana Schifflerová ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
20.02.2024 | Jak správně naložit s penězi - 5.B, 5.A | Mgr. Hana Schifflerová ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
19.02.2024 - 19.02.2024 | Fyzikové do škol 8.B a 9.C | Mgr. Lucie Makydová MAT, PŘ |
19.02.2024 | Jak natočit pamětníka - workshop | Mgr. Erika Kedrštová ICT, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
16.02.2024 | Buďme kamarádi - 1. A,B | Mgr. Hana Schifflerová ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
14.02.2024 | Jak správně využívat IT a média? 4.B, 4.C | Mgr. Hana Schifflerová ICT, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
13.02.2024 | Jak překonat starosti ve škole? 3.C, Jak správně využívat IT a média - 4.A | Mgr. Hana Schifflerová ICT, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
12.02.2024 | Chemická olympiáda - školní kolo | Mgr. Zuzana Váňová ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, BEZP |
09.02.2024 | Jak překonat starosti ve škole? 3.B, 3.A | Mgr. Hana Schifflerová ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
07.02.2024 | Buďme kamarádi - 1. C, Jak se chránit v nebezpečných situacích - 2.B | Mgr. Hana Schifflerová ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
06.02.2024 | Jak se chránit v nebezpečných situacích - 2.A,C | Mgr. Hana Schifflerová ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
06.02.2024 - 06.02.2024 | Dopravní výchova - IV.C | Mgr. Lenka Dvorníková ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC |
06.02.2024 | Petr Brandl - Příběh bohéma, výstava | Mgr. Erika Kedrštová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
05.02.2024 | Konverzační soutěž - anglický jazyk | Bc. Andrea Pražáková ČTEN+MED+JAZ, SOC |
04.02.2024 - 04.03.2024 | 13. ročník Soutěže Finanční gramotnost - krajské kolo | Ing. Barbora Tafelová FIN |
03.02.2024 | Taneční soutěž O stoduleckou růži | Mgr. Martina Arltová DOP, BEZP, SOC |
01.02.2024 | Post Bellum - motivační hodina | Mgr. Erika Kedrštová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
01.02.2024 | Okresní kolo Olympiády v českém jazyce | Mgr. Iva Kronusová ČTEN+MED+JAZ, SOC |
01.02.2024 | Preventivní program - IX.B, IX.C | Mgr. Zuzana Mejdrová SOC |
30.01.2024 | Preventivní programy - VIII.C, IX.A | Mgr. Zuzana Mejdrová SOC |
29.01.2024 | Preventivní program IV.A a IV.B | Mgr. Zuzana Mejdrová MAT, SOC |
27.01.2024 | KMD - muzikál Galileo | Mgr. Iva Kronusová FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
24.01.2024 | Matematická olympiáda 9.ročník - okresní kolo | Ing. Barbora Tafelová FIN, MAT |
24.01.2024 | Matematická olympiáda 9.ročník - okresní kolo | Ing. Barbora Tafelová FIN, MAT |
24.01.2024 | Preventivní program - VIII.A, VIII.B | Mgr. Zuzana Mejdrová SOC |
23.01.2024 | Preventivní program - VI.A, VI.B | Mgr. Zuzana Mejdrová ICT, SOC |
23.01.2024 | Beseda "Chlast je droga" (8. a 9. roč.) | Mgr. Zuzana Mejdrová SOC |
18.01.2024 | Preventivní programy V.B a V.C | Mgr. Zuzana Mejdrová SOC |
17.01.2024 | Dějepisná olympiáda - okresní kolo | Mgr. Erika Kedrštová ČTEN+MED+JAZ |
17.01.2024 | Preventivní programy IV.C a V.A | Mgr. Zuzana Mejdrová FIN, SOC |
14.01.2024 - 20.01.2024 | Lyžařský kurz 7. ročníků | Mgr. Petra Sikáčková DOP, BEZP, SOC |
08.01.2024 - 08.01.2024 | Divadelní představení Dancing Queen | Mgr. Alena Kratochvílová ČTEN+MED+JAZ |
22.12.2023 - 19.01.2024 | Matematická olympiáda 6.-9.ročník | Ing. Barbora Tafelová FIN, MAT |
22.12.2023 | Návštěva kina - 2. stupeň - Ani ve snu! | Mgr. Iva Kronusová FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
21.12.2023 | Vánoční battles | Mgr. Martina Arltová |
20.12.2023 | Úřad práce | Mgr. Martina Arltová |
18.12.2023 | Úřad práce | Mgr. Martina Arltová |
17.12.2023 - 17.12.2023 | Otevřená ulice - koncert hudebníků 4.C a 5.C v chrámu sv. Bartoloměje | Mgr. Lenka Dvorníková ČTEN+MED+JAZ, SOC |
14.12.2023 - 14.12.2023 | Pod křídly Vánoc - koncert Patrika Stoupy s pěveckým sborem naší školy | Mgr. Lenka Dvorníková ČTEN+MED+JAZ, SOC |
13.12.2023 - 13.12.2023 | Vánoční koncert hudebníků ze 3.C a 5.C | Mgr. Lenka Dvorníková ČTEN+MED+JAZ, SOC |
12.12.2023 | 6. B Práce se školní psycholožkou | Mgr. Lucie Makydová SOC |
12.12.2023 - 12.12.2023 | Mladý chemik - okresní kolo | Mgr. Zuzana Váňová PŘ, DOP, BEZP |
12.12.2023 - 12.12.2023 | Vánoční koncert hudebníků ze 2. a 4. třídy | Mgr. Alena Kratochvílová |
11.12.2023 | Úřad práce | Mgr. Martina Arltová |
11.12.2023 | Pasování na čtenáře 1. C | Mgr. Ivana Novotná ČTEN+MED+JAZ, SOC |
08.12.2023 - 08.12.2023 | Vánoční koncert hudebníků ze 3. - 5. třídy v divadle | Mgr. Alena Kratochvílová |
08.12.2023 | Zdobení vánočního stromku ve Futuru Kolín | Hana Šárovcová |
07.12.2023 - 07.12.2023 | Zkouška hudebníků s MhFK | Mgr. Alena Kratochvílová |
06.12.2023 | Adventní zájezd | Mgr. Zdenka Vančurová ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP |
06.12.2023 | Vyhlášení vítězů literární soutěže Macharovo pero | Mgr. Iva Kronusová ČTEN+MED+JAZ, SOC |
05.12.2023 - 05.12.2023 | Mikuláš | Bc. Andrea Pražáková ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
03.12.2023 - 03.12.2023 | Rozsvícení vánočního stromu na Karlově náměstí se sborem 5.C | Mgr. Lenka Dvorníková ČTEN+MED+JAZ, SOC |
01.12.2023 | Úřad práce | Mgr. Martina Arltová |
01.12.2023 | Vánoční příběh - exkurze 2.B,3.A,C | Mgr. Hana Schifflerová FIN, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
30.11.2023 - 30.11.2023 | Zkouška hudebníků s MhFK | Mgr. Alena Kratochvílová ČTEN+MED+JAZ |
25.11.2023 | Předvánoční výlet - Vánoční království Horní Bradlo | Hana Šárovcová |
23.11.2023 | Vánoční jarmark | Mgr. Hana Schifflerová FIN, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC |
20.11.2023 | Úřad práce | Mgr. Martina Arltová BEZP, SOC |
16.11.2023 | Veletrh řemesel | Mgr. Martina Arltová DOP, BEZP, SOC |
16.11.2023 | Měsíc filmu na školách - 17. listopad 1989 | Mgr. Erika Kedrštová ČTEN+MED+JAZ, SOC |
13.11.2023 - 13.11.2023 | Revolution Train - 7.A,B | Mgr. Zuzana Mejdrová FIN, SOC |
10.11.2023 | Klub mladého diváka - Národní divadlo - Kráska a zvíře | Mgr. Iva Kronusová |
06.11.2023 | Dancing Queen | Mgr. Hana Schifflerová ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC |
01.11.2023 - 30.11.2023 | Filipův pohár – finanční gramotnost od ČSOB | Ing. Barbora Tafelová FIN |
31.10.2023 - 20.12.2023 | 13. ročník Soutěže Finanční gramotnost | Ing. Barbora Tafelová FIN |
31.10.2023 | Ukončení školního kola literární soutěže Macharovo pero | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
25.10.2023 - 25.10.2023 | Výlet 4.B a 4.C do Pardubického kraje | Mgr. Lenka Dvorníková FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
23.10.2023 | Branný kurz 1. stupeň | Mgr. Hana Schifflerová ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC |
23.10.2023 | Cvičení v přírodě IV.A | Bc. Dominika Kozáková PŘ, DOP, BEZP, SOC |
20.10.2023 | Chefs day s Nestlé pro zdraví dětí | Mgr. Ivana Řeháková BEZP, SOC |
20.10.2023 | Podzimní sběrová kampaň | Mgr. Zdenka Vančurová FIN, PŘ, BEZP |
17.10.2023 | Hodina moderní chemie 8. a 9. roč. | Mgr. Zuzana Váňová |
13.10.2023 | Testování SCIO - 9. B - OSP | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
12.10.2023 | Testování SCIO - 9. C - AJ | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
11.10.2023 | Přírodovědný klokan - 8., 9.ročník | Ing. Barbora Tafelová MAT, PŘ |
11.10.2023 | Testování SCIO - 9. A - OSP, 9.C - OSP | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
10.10.2023 | Soutěž Mladý chemik - školní kolo 9.roč. | Mgr. Zuzana Váňová ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ |
10.10.2023 | Přehlídka škol 8.C | Ing. Barbora Tafelová SOC |
10.10.2023 | Exkurze do ZOO Praha 2.B, 3.A,C | Mgr. Hana Schifflerová ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC |
10.10.2023 | Cvičení v přírodě 2. A | Mgr. Barbora Poláková PŘ, DOP, BEZP, SOC |
09.10.2023 - 10.10.2023 | Přehlídka škol | Mgr. Martina Arltová DOP, BEZP, SOC |
09.10.2023 | Testování SCIO - 9. B - AJ | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
06.10.2023 | Testování SCIO - 9. A - ČJ, 9.B - ČJ | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
06.10.2023 | Cvičení v přírodě 3.A | Mgr. Oldřiška Kindlová PŘ, BEZP, SOC |
05.10.2023 | Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem | Mgr. Hana Schifflerová ČTEN+MED+JAZ, PŘ, SOC |
05.10.2023 | Testování SCIO - 9. C - ČJ | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
04.10.2023 | Testování SCIO - 9. B - M, 9.C - M, 9.A - M | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC |
04.10.2023 | Dopravní výchova 5.C | Mgr. Zdenka Vančurová ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC |
02.10.2023 | Testování SCIO - 9. A - AJ | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
27.09.2023 - 27.09.2023 | Evropský den jazyků | Bc. Andrea Pražáková ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
26.09.2023 | Okresní kolo v přespolním běhu | Mgr. Petra Sikáčková DOP, BEZP, SOC |
25.09.2023 | ZOO Jihlava | Mgr. Zdenka Vančurová PŘ, SOC |
25.09.2023 | Přivítání prvňáčků do školní družiny | Hana Šárovcová |
25.09.2023 | Testování SCIO - 6. A - OSP, 6.B - ČJ | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
22.09.2023 | Testování SCIO - 6. A - ČJ | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
21.09.2023 | Testování SCIO - 6. A - M, 6.B - AJ | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC |
20.09.2023 | Testování SCIO - 6. A - AJ, 6. B - OSP | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC |
19.09.2023 | Testování SCIO - 6. B - M | Mgr. Iva Kronusová ICT, ČTEN+MED+JAZ, MAT, SOC |
16.09.2023 | Vystoupení Endorlino v Polepech | Mgr. Martina Arltová DOP, BEZP, SOC |
09.09.2023 | Vystoupení Endorlina Velký Osek | Mgr. Martina Arltová DOP, BEZP, SOC |