4. Základní škola v Kolíně s klasickými třídami
a třídami s rozšířenou výukou hudební, výtvarné a tělesné výchovy

Akce školy

Školní rok:

Připravované akce

Datum akceNázev akceAutor
Fotogalerie
Gramotnost
05.12.2022MikulášMgr. Zdenka Vančurová
SOC
06.12.2022Zdobení vánočního stromku ve Futuru KolínHana Šárovcová
SOC
06.12.2022Den otevřených dveříMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
07.12.2022Úřad práceMgr. Martina Arltová
08.12.2022Adventní zájezdMgr. Zdenka Vančurová
FIN, ČTEN+MED+JAZ, SOC
08.12.2022
-
08.12.2022
Exkurze Praha 8.B - Národní muzeumBc. Andrea Pražáková
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
09.12.2022
-
09.12.2022
Pohádkové Vánoce s MhFKMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
12.12.2022Klub mladého diváka - Africká královna - Divadlo PalaceMgr. Iva Kronusová
FIN, ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
12.12.2022
-
12.12.2022
Vánoční koncert 2. a 4. třídy RVHVMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
13.12.2022
-
13.12.2022
Vánoční koncert 3. a 5. třídy RVHVMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
14.12.2022
-
14.12.2022
Koncert žáků 2. stupně RVHV v ZUŠMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
16.12.2022
-
16.12.2022
Vánoční koncert žáků 2. stupně RVHVMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
19.12.2022
-
19.12.2022
Zpívání našich žáků na kolínském náměstí na vánočních trzích.Mgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, SOC
20.12.2022Vánoční battles děti a minidětiMgr. Martina Arltová
BEZP, SOC
21.12.2022Spaní ve škole 8.BBc. Andrea Pražáková
FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
21.12.2022Spaní ve škole VIII. AMgr. Miroslava Kolářová
SOC
22.12.2022Návštěva kina - 2. stupeň - Adam Ondra: Posunout hraniceMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ, SOC

Uskutečněné akce

Datum akceNázev akceAutor
Fotogalerie
Gramotnost
02.12.2022Autorské čteníMgr. Erika Kedrštová
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
02.12.2022Čertovská jízda-Řepařská drážkaHana Šárovcová
DOP, SOC
26.11.2022Výt. soutěž: Kolín pohádkový (vyhlášení výsledků, vernisáž)Mgr. Petra Štěpánová
ČTEN+MED+JAZ
24.11.2022Dějepisná exkurze – 6.AMgr. Petra Štěpánová
ČTEN+MED+JAZ
22.11.2022Pythagoriáda - postup do okresního kolaIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
21.11.2022Vaření s Nestlé - 7.AMgr. Ivana Řeháková
BEZP, SOC
15.11.2022Dějepisná exkurze – 6.BMgr. Petra Štěpánová
ČTEN+MED+JAZ
15.11.2022Úřad práceMgr. Martina Arltová
11.11.2022Geocaching - 6. ročníkMgr. Ivana Řeháková
PŘ, SOC
09.11.2022Testování SCIO - 9. B - OSPMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ
08.11.2022Testování SCIO - 9. C - OSPMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ
07.11.2022Testování SCIO - 9. A - AJMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ
04.11.2022Testování SCIO - 9. C - MMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ
03.11.2022Testování SCIO - 9. C - ČJMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ
02.11.2022Testování SCIO - 9. A - OSP, 9. B - MMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ
02.11.2022Úřad práceMgr. Martina Arltová
01.11.2022Úřad práceMgr. Martina Arltová
01.11.2022Testování SCIO - 9. A - ČJ, 9. B - ČJ, 9. C - AJMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ
31.10.2022Testování SCIO - 9. A - M, 9. B - AJMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ
31.10.2022Fotografická soutěž (uzávěrka)Mgr. Petra Štěpánová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, PŘ
31.10.2022Výtvarná soutěž: Kolín pohádkový (uzávěrka)Mgr. Petra Štěpánová
ČTEN+MED+JAZ
25.10.2022Macharovo pero - uzávěrka školního kola literární soutěžeMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
24.10.2022
-
03.11.2022
Celorepublikové finále - Dětský čin roku - hlasováníMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
19.10.2022Testování SCIO - 6. B - ČJMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ
19.10.2022Úřad práceMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
17.10.2022Testování SCIO - 6. B - AJMgr. Iva Kronusová
17.10.2022
-
21.10.2022
Pythagoriáda 6.-9.ročníkIng. Barbora Tafelová
FIN, MAT
14.10.2022
-
21.11.2022
Matematická soutěž: Jáma lvová - 6.-7. ročníkIng. Barbora Tafelová
ICT, FIN, MAT, PŘ
14.10.2022
-
21.11.2022
Matematická soutěž: Jáma lvová - 8.-9. ročníkIng. Barbora Tafelová
ICT, FIN, MAT, PŘ
14.10.2022Testování SCIO - 6. A - MMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ
13.10.2022Testování SCIO - 6. A - ČJ, 6. B - OSPMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ
13.10.2022Krajské kolo v přespolním běhuMgr. Petra Sikáčková
BEZP, SOC
12.10.2022Přírodovědný klokanIng. Barbora Tafelová
ICT, FIN, MAT, PŘ
12.10.2022Exkurze 6.A a 7.B - Kutná Hora - Knihtiskárna, chrám svaté Barbory, středověký důl OselMgr. Iva Kronusová
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
11.10.2022Testování SCIO - 6. B - MMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ
11.10.20229. A Dějepisná exkurze Institut Paměti národa PardubiceMgr. Kateřina Chybová
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
11.10.2022Přehlídka školMgr. Martina Arltová
10.10.2022Přehlídka školMgr. Martina Arltová
10.10.2022Testování SCIO - 6. A - AJ, OSPMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ
06.10.20229. B Dějepisná exkurze Institut Paměti národa PardubiceMgr. Kateřina Chybová
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
06.10.2022Okresní kolo v přespolním běhuMgr. Petra Sikáčková
DOP, BEZP, SOC
03.10.2022Exkurze do ZOO JihlavaMgr. Hana Schifflerová
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
03.10.2022
-
03.10.2022
Zpívání v knihovněMgr. Alena Kratochvílová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
03.10.2022REVOLUTION TRAIN - protidrogová prevenceMgr. Zuzana Mejdrová
SOC
30.09.2022Úřad práceMgr. Martina Arltová
30.09.2022Dětský čin roku - uzávěrka školního kolaMgr. Iva Kronusová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
29.09.2022Přivítání 1.ročníků do ŠDHana Šárovcová
SOC
29.09.20229. C Dějepisná exkurze Institut Paměti národa v PardubicíchMgr. Kateřina Chybová
ICT, FIN, ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
27.09.2022Evropský den jazykůBc. Andrea Pražáková
ICT, ČTEN+MED+JAZ, SOC
26.09.2022Český HonzaMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC
20.09.2022Atletický pohár ZŠMgr. Petra Sikáčková
DOP, BEZP, SOC
16.09.2022Ukliďme ČeskoMgr. Zdenka Vančurová
PŘ, SOC
15.09.2022Kdo byl svatý Václav?Mgr. Erika Kedrštová
ČTEN+MED+JAZ, SOC
12.09.2022Pietní akt u Obchodní akademieMgr. Kateřina Chybová
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP
08.09.2022Sportovní denMgr. Petra Sikáčková
DOP, BEZP, SOC
02.09.2022GasparádaMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC