4. Základní škola v Kolíně s klasickými třídami
a třídami s rozšířenou výukou hudební, výtvarné a tělesné výchovy

Bezpečnost žáků - jak ji zajišťujeme

Školní rok:

Bezpečnost žáků

Bezpečnost žáků - školní akce

Datum akceNázev akceAutor
Fotogalerie
Gramotnost
09.03.2024Taneční soutěž Světlá nad SázavouMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
07.03.2024přednáška pro 9.ročníky: Láska bez rizika HIV/AIDSIng. Barbora Tafelová
PŘ, BEZP, SOC
07.03.2024přednáška pro 8.ročníky: Holky z Venuše, kluci z MarsuIng. Barbora Tafelová
PŘ, BEZP, SOC
07.03.2024přednáška pro 7.ročníky: Já a moje JáIng. Barbora Tafelová
PŘ, BEZP, SOC
07.03.2024přednáška pro DÍVKY 6.ročníků: J"Mezi námi děvčaty" Čas proměn Ing. Barbora Tafelová
PŘ, BEZP, SOC
22.02.2024
-
22.02.2024
IV.C - ekologický vzdělávací pořad Tonda ObalMgr. Lenka Dvorníková
FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP
21.02.2024Institut Paměti národa Pardubice - Tichá svědectvíMgr. Erika Kedrštová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
19.02.2024Jak natočit pamětníka - workshopMgr. Erika Kedrštová
ICT, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
12.02.2024Chemická olympiáda - školní koloMgr. Zuzana Váňová
ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, BEZP
06.02.2024
-
06.02.2024
Dopravní výchova - IV.CMgr. Lenka Dvorníková
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
03.02.2024Taneční soutěž O stoduleckou růžiMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
27.01.2024KMD - muzikál GalileoMgr. Iva Kronusová
FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
14.01.2024
-
20.01.2024
Lyžařský kurz 7. ročníkůMgr. Petra Sikáčková
DOP, BEZP, SOC
22.12.2023Návštěva kina - 2. stupeň - Ani ve snu!Mgr. Iva Kronusová
FIN, ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
12.12.2023
-
12.12.2023
Mladý chemik - okresní koloMgr. Zuzana Váňová
PŘ, DOP, BEZP
06.12.2023Adventní zájezdMgr. Zdenka Vančurová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP
05.12.2023
-
05.12.2023
Mikuláš Bc. Andrea Pražáková
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
01.12.2023Vánoční příběh - exkurze 2.B,3.A,CMgr. Hana Schifflerová
FIN, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
23.11.2023Vánoční jarmarkMgr. Hana Schifflerová
FIN, ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC
20.11.2023Úřad práceMgr. Martina Arltová
BEZP, SOC
16.11.2023Veletrh řemeselMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
06.11.2023Dancing QueenMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, BEZP, SOC
25.10.2023
-
25.10.2023
Výlet 4.B a 4.C do Pardubického krajeMgr. Lenka Dvorníková
FIN, ČTEN+MED+JAZ, MAT, PŘ, DOP, BEZP, SOC
23.10.2023Branný kurz 1. stupeňMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, DOP, BEZP, SOC
23.10.2023Cvičení v přírodě IV.ABc. Dominika Kozáková
PŘ, DOP, BEZP, SOC
20.10.2023Podzimní sběrová kampaňMgr. Zdenka Vančurová
FIN, PŘ, BEZP
20.10.2023Chefs day s Nestlé pro zdraví dětíMgr. Ivana Řeháková
BEZP, SOC
10.10.2023Cvičení v přírodě 2. AMgr. Barbora Poláková
PŘ, DOP, BEZP, SOC
10.10.2023Exkurze do ZOO Praha 2.B, 3.A,CMgr. Hana Schifflerová
ČTEN+MED+JAZ, PŘ, BEZP, SOC
09.10.2023
-
10.10.2023
Přehlídka školMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
06.10.2023Cvičení v přírodě 3.AMgr. Oldřiška Kindlová
PŘ, BEZP, SOC
04.10.2023Dopravní výchova 5.CMgr. Zdenka Vančurová
ČTEN+MED+JAZ, DOP, BEZP, SOC
26.09.2023Okresní kolo v přespolním běhuMgr. Petra Sikáčková
DOP, BEZP, SOC
16.09.2023Vystoupení Endorlino v PolepechMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC
09.09.2023Vystoupení Endorlina Velký OsekMgr. Martina Arltová
DOP, BEZP, SOC