4. Základní škola v Kolíně s rozšířenou výukou hudební, výtvarné a tělesné výchovy

KMD - Jak je důležité býti (s) Filipem

Datum akce: 29.05.2019
Rozvoj gramotností: čtenářské a mediální
Vložil: Mgr. Iva Kronusová, vloženo 04.05.2019 v 17:25:04
Poslední aktualizace: Mgr. Iva Kronusová dne 17.05.2019 v 21:55:10

Ve středu 29.5. navštívíme poslední divadelní představení v tomto školním roce. Pojedeme do Divadla pod Palmovkou. Odjezd 12.00 od školy, předpokládaný příjezd kolem 19. hodiny. Po příjezdu z akce KMD odcházejí děti samostatně od školy, není nutný doprovod rodičů. 

Tentokrát máme lístky do 1. a 2. řady, je tedy na co se těšit!!!

JAK JE DŮLEŽITÉ BÝTI (S) FILIPEM – Oscar Wilde
„Milý příteli, pokud nemáš rád pozéry, koho vlastně můžeš mít rád?“

Jsme důvtipní. Jsme seriózní. Jsme dobře vychovaní. Jsme elegantní. Někdy ale, když se nikdo nedívá, vášnivě jíme, chodíme v ponožkách a věříme na osud.
Ryze britská studie žen, mužů, vztahů a stereotypů, kterým dobrovolně a s úsměvem podléháme. „Jak je důležité psát si deník? Jak je důležité znát Bunburyho? Jak je důležité vypadat vždycky dokonale? Jak je důležité jíst koblihy s klidem? Jak je důležité jmenovat se Filip?“ Komedie mnoha párů, které nepodceňují styl a nepřeceňují pravdu. 

INDIGO COMPANY je nezávislá divadelní a umělecká společnost, která se zabývá produkcí vlastních divadelních projektů a jejich uváděním po celé České republice.

Hrají:
Radek Zima, Michael Vykus / Ondřej Ruml, Lilian Sarah Fischerová, Jana Trojanová, Simona Vrbická, Stanislava Jachnická / Dana Morávková, Miroslav Dvořák, Viktor Zavadil

Režie: Hana Marvanová

Délka představení: 2:20 hod. s přestávkou

Příjemný kulturní zážitek přeje Klub mladých diváků