4. Základní škola v Kolíně s rozšířenou výukou hudební, výtvarné a tělesné výchovy

O nejlepší pohybovou skladbu

Datum akce: 28.03.2014
Rozvoj gramotností:
Vložil: Mgr. Martina Arltová, vloženo 09.01.2014 v 22:24:54
Poslední aktualizace: Mgr. Martina Arltová dne 04.04.2014 v 18:41:33

Jedná se o postupovou soutěž, které se mohou zúčastnit všechny školní kroužky, družiny, amatérské taneční skupiny.

KDY: 28.3.2014
KDE: ZŠ LIPANSKÁ V KOLÍNĚ
KDO: SÓLA, DUA, SKUPINY
KONTAKTNÍ OSOBA: MARTINA ARLTOVÁ, 723849318, marltova@seznam.cz

Hiphopová skupina Endorlino

Časový harmonogram

08:30 – 9:30 – prezentace týmů a prostorové zkoušky
09:30 – slavnostní zahájení soutěže
09:40 – 1.věková kategorie - skupiny
10:10 - taneční vystoupení skupiny Cross dance
10:20 – 2. věková kategorie – skupiny
10:50 – dua
11:10 - sóla
11:30 - společné tancování všech závodníků
12:00 – slavnostní vyhlášení výsledků

Porota

Tvoří ji vedoucí jednotlivých skladeb.
Pokud bude jeden vedoucí se dvěma skladbami, jeho jedno místo bude nahrazeno nezávislým rozhodčím.

Hodnotit se bude:

  • Technika provedení pohybů
  • Jednotnost provedení
  • Dynamika
  • Soulad s hudbou
  • Využití prostoru
  • Nápaditost a celkový dojem

Uzávěrka přihlášek do 10.března
Přihlášky a dotazy zasílejte na: marltova@seznam.cz

Hudba

CD musí být označeno názvem týmu, názvem skladby, věkovou kategorií

VSTUP DO TĚLOCVIČNY BOČNÍM VCHODEM!
SOUTĚŽNÍ ŘÁD

Počet členů v týmu : 4 – 16

Věkové kategorie 1. k. – mladší – věkový průměr do 11
2. k. – starší - věkový průměr do 15

Věk tanečníka se bere dle věku dosaženého v den konání soutěže.

Organizátor si vyhrazuje právo zkontrolovat věk tanečníků dle kartiček zdravotní pojišťovny.

U mladší kategorie mohou být maximálně dva tanečníci starší 11 let, u starších musí být všichni žáky ZŠ.

Délka skladby

1. pro týmy – 2 až 3 minuty
2. pro dua a sóla - 1 min ( po uplynutí jedné minuty bude hudba ztišena)

Celá soutěž probíhá v prostorách školy, prosíme proto o přezouvání , i vedoucí, u vstupu do školy.

Propozice + příhláška

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

SKUPINY – MLADŠÍ KATEGORIE
    1.m. ZŠ Lipanská – Endorlino – Army dance AjkenAjken (40 bodů)
    2.m. ZŠ Kostelec - Na pouti (38 bodů)
    3.m. ZŠ T.G.M.Velim – Havaj (18 bodů)
    4.m. ZŠ Masarykova – Srdíčko – Na kytaru kluci v parku hrají (16 b)
    5.m.ZŠ Lipanská – mažoretky – A Teen (15 bodů)
    6.m.ZŠ Masarykova – Děti ráje (13 bodů)
    7.m.ZŠ Lipanská – mažoretky Aqa (5 bodů)
    8.-9.m. ZŠ Veltruby – Aerobik (3 body)
    8.-9.m. ZŠ Velký Osek – Námořnický výcvik (3 body)
    10.m. ZŠ Lipanská – mažoretky- Ferda kabrňák (1bod)
SKUPINY- STARŠÍ KATEGORIE
    1.m. ZŠ Lipanská – Endorlino – Red Kiss (29 bodů)
    2.m. ZŠ Kostelec – Zimní radovánky (24 bodů)
    3.m. ZŠ Kostelec – Kolvětrání (16 bodů)
    4.m. ZŠ Chvaletice – Pomáda (10 bodů)
    5.m. ZŠ Masarykova – Boney M (9 bodů)
    6.m. ZŠ Masarykova – Kankánek (2 body)
    7.m. ZŠ Velký Osek – Barevná variace (1 bod)
    8.m.ZŠ Prokopa Velikého – Under a Violet Moon
SÓLA Semifinále
    1.-2.m. ZŠ Velim:Kristýna Hlásková: Let´s Dance (8 bodů)
    1.-2.m. ZŠ Lipanská: Monika Plachá: Akce (8 bodů)
    3.m.ZŠ Prokopa Velikého:Tereza Matějková: Stay Strong (7 bodů)
    4.m. ZŠ Lipanská:Denisa Straková: I udderstand you (5 bodů)
    5.-6.m. ZŠ Masarykova:Alžběta Smrčková (4 body)
    5.-6.m. ZŠ Masarykova:Eliška Tůmová:Any way you wan (4 body)
    7.-8.m. ZŠ Lipanská: Hedvika Konarzewská:Stay strong (1 bod)
    7.-8.m.ZŠ Lipanská: Eliška Mátlová:Blue rebel (1bod)
    9.m. ZŠ Velim:Aneta Ramšáková:Exit
Finále
    1.m. ZŠ Velim: Kristýna Hlásková (16 b.)
    2.m. ZŠ Lipanská: Monika Plachá (10 b.)
    3.m. ZŠ Lipanská:D.Straková,ZŠ Prokopa Velikého: T.Matějková(7b.)
DUA DO FINÁLE POSTOUPILY A VE FINÁLE ZÍSKALY
    ZŠ Velim:S. Dejmková, B. Kvapilová: Limbo (17 BODŮ)
    ZŠ Prokopa Velikého:D. Kortanová, M. Firstová: Welkome to San Tropez (14 BODŮ)
    ZŠVelim:D. Bartošová, T. Holzbauerová: Králíci z klobouku (13 BODŮ)
    ZŠ Lipanská:H. Konarzewská, T. Matějková: Wad (8 BODŮ)
    ZŠ Lipanská: E. Žďárová, K. Zheliznyak: Boom (5 BODŮ)
    ZŠ Masarykova: V. Raková M. Jelínková: Any way you want it (4 BODY)
Celková účast – 263 tanečníků z deseti škol ve kterých se v našem regionu tančí a cvičí na hudbu.
Všem děkujeme za skvělou atmosféru a doufáme, že se sejdeme za rok.

 O nejlepší pohybovou skladbu

  Vložil: Mgr. Martina Arltová v 05.04.2014 15:55
  Poslední aktualizace: -
  Počet fotografií: 2
O nejlepší pohybovou skladbu O nejlepší pohybovou skladbu